DSM z Przysietnicy w Jodłowej

14 października gościliśmy w naszej parafii pielgrzymkę Dziewczęcej Służby Maryjnej z Przysietnicy. Grupa 36. osób pod opieką Siostry ze Zgromadzenia Karmelitanek Dzieciątka Jezus przybyła, by pokłonić się przed jodłowskim Dzieciątkiem Jezus.
Spotkanie rozpoczęło się od poznania historii naszego sanktuarium poprzez film, opowiadający o początkach kultu małej Figurki sprowadzonej przez ks. Ignacego Ziębę do Jodłowej.
Kolejnym punktem odwiedzin była Msza Święta dla pielgrzymów i gospodarzy, czyli naszej parafialnej grupy DSM. Dla tak powstałej wspólnoty dziewczynki zorganizowały grilla i mały poczęstunek połączony z grami i tańcami na placu przy salce katechetycznej.
Odwiedziny minęły w radosnej atmosferze. Bardzo miło było poznać wspólnotę Przysietnickiej Dziewczęcej Służby Maryjnej również należącą do Bractwa Dzieciątka Jezus! Relacjonowała Marlena Zawiślak. Zobacz galerię.