Bądź pozdrowiona ziemio rodząca, z dobroci Boga...

W kościele sanktuaryjnym pw. Dzieciątka Jezus w Jodłowej, 16. sierpnia br., o godz. 11-ej została odprawiona uroczysta Msza św. rozpoczynająca tegoroczne „Dożynki Gminne 2015”. Koncelebrze przewodniczył ks. mgr Antoni Jurkowski, proboszcz z Jodłowej Górnej, posługę diakona pełnił diakon Fabian Grębski.
Podczas liturgii modlili się rolnicy i przedstawiciele Parlamentu, Posełowie: Krystyna Skowrońska, Kazimierz Moskal, Jan Warzecha, Jan Bury. Starosta Powiatu Dębickiego oraz Starostowie i Starościny dożynek wraz z Grupami Wieńcowymi z Jodłowej Dolnej, Jodłowej Górnej, Jodłowej Wisowej, Dęborzyna, Dębowej, Dzwonowej i Zagórza. Byli obecni Samorządowcy szczebla wojewódzkiego, powiatowego i gminnego. Dyrektorzy, Kierownicy, Prezesi, Przedstawiciele służb mundurowych, Przedsiębiorcy oraz Pielgrzymi przybyli do Sanktuarium. Fotografował Jakub Rybka.