Wielu sukcesów w posłudze kapłańskiej...

25 lipca br. obchodziliśmy w Kościele wspomnienie św. Krzysztofa, patrona podróżujących i kierowców. Jak co roku w sanktuarium zgromadzili się wierni, którzy pragnęli podziękować za szczęśliwe dojazdy do pracy czy też do szkoły.
Symbolicznym znakiem wdzięczności za szczęśliwe podróżowanie była możliwość włączenia się w „Akcję dla misji MIVA - 1 grosz za 1 km bezpiecznej jazdy”.
Tego dnia swoje imieniny obchodzi ks. Krzysztof Szkarłat, wikariusz naszej parafii. Solenizantowi życzenia złożyli przedstawiciele grup działających w parafii m.in. grupa Dziewczęcej Służby Maryjnej oraz młodzieżowa Grupa Pańskiej Służby, których opiekunem jest właśnie ks. Krzysztof. Upominki wręczyły też Panie przedstawicielki z Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej. W imieniu społeczności z Dębowej kwiaty na ręce Księdza Solenizanta złożyła tamtejsza młodzież. Wszyscy życzymy ks. Krzysztofowi wielu łask Bożych oraz sukcesów w posłudze kapłańskiej!

krzysztof 019.JPGkrzysztof 024.JPGkrzysztof 025.JPGkrzysztof 015.JPG