Posłani jak misjonarze....

26 grudnia 2019 r. we wspomnienie św. Szczepana męczennika, podczas uroczystej sumy zostali posłani kolędnicy misyjni.
Przez wiele tygodni przygotowywali się do tego wydarzenia uczestnicząc w spotkaniach formacyjnych pod przewodnictwem animatorów misyjnych. Koordynatorem Akcji kolęda misyjna w naszej parafii był ks. Mateusz Norek, on uczestniczył w spotkaniach, podczas których dzieci i młodzież tworzyli grupy kolędnicze jak również wybierali rejony kolędowania. Uczyli się tekstów i hymnu kolędników.
Podczas posłania w czasie uroczystej liturgii była procesja darów i modlitwa rozesłania.
Kolędowanie „małych misjonarzy” z naszej wspólnoty parafialnej każdemu z nas przypomina, że ma być uczniem-misjonarzem. Nasza galeria.